سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
.
مركز آموزش سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان برگزار ميكند :همايش آشنايي با اصول مديريت خدمات فناوري اطلاعات ITIL
.

معرفي همايش آشنايي با اصول مديريت خدمات فناوري اطلاعات ITIL

در دنيا چارچوب‌هاي مطرح و به نامي جهت استفاده از خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات (فاوا) توسط سازمان ها و ارگان‌ها وجود دارد كه آشنايي و پياده‌سازي حتي قسمتي از آنها به صورت اصولي مي‌تواند تحولي شگرف در كيفيت ارائه خدمات ايجاد نمايد.

در اين همايش با اصول چارچوب مديريتي ITIL آشنايي صورت مي‌پذيرد. اين مدل، انتخاب بهترين و بزرگترين شركت‌هاي ارائه كننده خدمات فاوا مانند مايكروسافت، آي بي‌ام و....مي‌باشد.

اين مدل همه نيازهاي IT را با ديدگاه سرويس محور، از لايه استراتژ‍ي سازمان تا اجرا و سپس پشتيباني از سرويس توليد شده حمايت مي‌كند. و در همه مراحل با ارائه فرايندها و شاخص‌هاي اندازه‌گيري همواره كيفيت سرويس و در پايان كار اثربخشي آن و رضايت مشتري را محاسبه مي‌كند و با توجه به اين شاخص‌ها سعي مي‌كند سرويس را به صورت مرتب بهبود و توسعه دهد تا بتواند اثربخشي و رضايت مشتري از سرويس را افزايش دهد.

در روز چهارشنبه مورخ 1396/07/26 اين سازمان قصد دارد دوره آشنايي با اصول چارچوب مذكور را برگزار نمايد. از علاقه‌مندان دعوت مي‌گردد جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام از اين مسير استفاده نماييد.

ثبت نام در همايش

 

 

تاریخ:
1396/07/04
تعداد بازدید:
156
منبع:
روابط عمومي