سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
.
در راستاي اجراي بخشنامه سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور برگزار مي شود:همايش آموزشي آشنايي با اصول ITIL توسط سازمان فاوا شهرداري اصفهان
.

مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان با بيان اين مطلب گفت: پيرو بخشنامه دولت جمهوري اسلامي ايران در خصوص ضرورت گذراندن دوره هاي آموزشي فناوري اطلاعات و اطلاعات توسط تمامي كارمندان دولت، اين سازمان با اخذ مجوز رسمي از سازمان مديريت و برنامه ريزي اقدام به برگزاري كليه دوره هاي آموزشي مصوب نموده است.

وي اضافه كرد: بر اين اساس گذراندن دوره هاي آموزشي دولت الكترونيك و مهارت هاي سازماني فناوري اطلاعات برا ي كليه مديران جهت انتصاب، ارتقاء، و تمديد مدت مديريت حرفه اي پست هاي مديريتي الزامي است.

مهندس وحيد حيدريان با اشاره به ساير دوره هاي مورد نياز كارمندان و مديران دولتي ادامه داد: در راستاي ابلاغ سازمان مديريت فراگيري دوره هاي آموزشي حاكميت فاوا، مديريت خدمات فاوا و ITIL براي كليه مديران فناوري اطلاعات الزامي بوده و كساني كه قبل از ابلاغ بخشنامه به پست مديريتي منصوب گرديده اند موظف بوده اند دوره هاي مذكور را حداكثر تا يكسال پس از ابلاغ بخشنامه طي نمايند.

وي با اعلام خبر برگزاري كليه دوره هاي مصوب سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور در مركز آموزش سازمان فاوا شهرداري اصفهان تصريح كرد: با توجه به بخشنامه هاي ابلاغ شده و ضرورت فراگيري دوره هاي مذكور توسط مديران و كاركنان دولت، مركز آموزش اين سازمان با برگزاري همايش آشنايي با اصول مديريت خدمات فناوري اطلاعات ITIL و ارائه گواهينامه مورد تاييد، در صدد است تا جهت آموزش آسان، كم هزينه و باكيفيت يكي از اين دوره ها جهت تمامي مديران، كارشناسان و مشاوران IT و علاقه مندان به اين موضوع گام بردارد.

وي در خصوص اين همايش آموزشي توضيح داد: شركت كنندگان در اين همايش با اصول چارچوب مديريتي ITIL به عنوان انتخاب بهترين و بزرگترين شركت‌هاي ارائه كننده خدمات فاوا مانند مايكروسافت، آي بي‌ام و.... آشنا مي شوند.

مديرعامل سازمان فاوا شهرداري اصفهان در پايان با بيان اينكه اين مدل همه نيازهاي IT را با ديدگاه سرويس محور، از لايه استراتژ‍ي سازمان تا اجرا و سپس پشتيباني از سرويس توليد شده حمايت مي‌كند اضافه كرد: ITIL در همه مراحل با ارائه فرايندها و شاخص‌هاي اندازه‌گيري، همواره كيفيت خدمات و در پايان كار ميزان اثربخشي آن و رضايت مشتري را محاسبه مي‌كند و با توجه به اين شاخص‌ها سعي مي‌كند ارائه خدمات را به صورت مرتب بهبود و توسعه  داده و  اثربخشي و رضايت مشتري را افزايش دهد.

شايان ذكر است اين همايش از ساعت 8 الي 13:30 روز چهارشنبه مورخ 96/7/26 در محل سالن اجتماعات خانه رياضيات اصفهان برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام به اين لينك مراجعه نمايند.

تاریخ:
1396/07/19
تعداد بازدید:
2330
منبع:
روابط عمومي