سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
مراسم تكريم و معارفه رييس هيأت مديره سازمان فاوا شهرداري اصفهان
.

با حضور اعضاي هيات مديره و نمايندگان شوراي اسلامي شهر در سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان، ضمن تقدير از زحمات دكتر عليرضا صادقيان، معاون برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني و رييس هيأت مديره اين سازمان، دكتر سعيد ابراهيمي به عنوان رييس جديد هيأت مديره سازمان فاوا معرفي شد.

در اين جلسه، دكتر صادقيان ضمن تشكر از همراهي تمامي همكاران سازمان فاوا در طي اين مدت، نقش سازمان فاوا در پيشبرد اهداف شهرداري  را بسيار كليدي عنوان و ابراز اميدواري كرد تا در اين دوره از مديريت شهري و شوراي اسلامي شهر، به اين نقش توجه بيشتري بشود.

در ادامه دكتر ابراهيمي، رييس هيأت مديره  و ساير اعضاي حاضر نيز از زحمات دكترصادقيان قدرداني نمودند.

شايان ذكر است، طي حكمي از سوي شهردار اصفهان، سعيد ابراهيمي از مورخ  1400/17/17به عنوان رييس هيات مديره سازمان فاوا شهرداري اصفهان منصوب شد.

پيش از آن در مورخ1400/7/12،  وي به عنوان معاون برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري اصفهان منصوب شده بود.

در حكم وي به عنوان رييس هيأت مديره سازمان فاوا آمده است:

روند رو به گسترش مسائل شهري و نياز فزاينده شهروندان به خدمات الكترونيك جهت تحقق شهر هوشمند، در آستانه آغازين سال‌هاي گام دوم انقلاب اسلامي چنين ايجاب ميكند كه شهرداري اهداف و راهبردهاي خود را با استفاده از فناوريهاي نوين و طبق استانداردهاي به روز و بين ‏المللي اجرايي نمايد. در اين راستا  با توجه به توانمندي‌ها، تجارب ارزنده و تعهد جناب‌عالي در امور شهر و شهرداري، به استناد بند "الف" از  ماده "16" اساسنامه سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان،  به موجب اين حكم به عنوان رئيس هيأت مديره آن سازمان منصوب مي‌شويد.

اميد است با اتكال به خداوند منان ضمن بهره‌گيري از تمام توان و تلاش خود با همكاري ديگر اعضاي هيأت مديره، در راستاي تحقق اهداف سازمان و جلب رضايت مردم شهيد پرور كلانشهر اصفهان موفق و مؤيد باشيد.

علي قاسم زاده- شهردار اصفهان و رييس شوراي سازمان

تاریخ:
1400/07/22
تعداد بازدید:
28
منبع: