سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
بازسازي مركز آموزش و بهبود كسب و كار در جهت منافع شهر
.

مديرعامل سازمان فاوا شهرداري اصفهان خبر داد:

بازسازي مركز آموزش و بهبود كسب و كار در جهت منافع شهر

سيدحميدرضا ابطحي با اعلام اين خبر گفت: مركز آموزش سازمان فاوا از سال 1369 به عنوان اولين مركز آموزش كامپيوتر استان اصفهان با هدف ارائه آموزش هاي مورد نياز در حوزه رايانه به كاركنان شهرداري و عموم مردم راه اندازي و تا كنون تعداد زيادي از مديران، كارمندان، كارشناسان،  دانشجويان و علاقه مندان به اين حوزه، در اين مركز، آموزش ديده اند.

وي افزود: با توجه به شرايط كسب و كار امروز و شيوع بيماري كوييد 19 در جامعه كه بر اساس پروتكل هاي بهداشتي باعث تعطيلي كلاس‌هاي مركز آموزش شد، سازمان فاوا تصميم به بازسازي مركز و بهبود خدمات در جهت نيازهاي روز جامعه گرفت.

وي با اشاره به تحقق انتظارات، نتايج و پيامدهاي اين پروژه افزود: ارتقا و بهبود ساختمان در جهت ايجاد فضاي كار اشتراكي، تقويت و بهبود اكوسيستم كارآفريني در حوزه فناوري اطلاعات در اصفهان، امكان استقرار طيف متنوعي از افراد، تيم ها، استارتاپ ها و شركت هاي دانش بنيان،  ايجاد فرصت براي جوانان و كسب و كارهاي نوپا در راستاي رفع نيازهاي شهروندان، شهرداري و سازمان در حوزه  فناوري اطلاعات و ارتباطات و مديريت شهري و برگزاري آموزش هاي كاربردي در حوزه‌هاي مورد نياز از جمله اين موارد بوده است.

مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان با اعلام اينكه اين برنامه از ابتداي سال 1399 كليد خورده است، توضيح داد: عمليات اجرايي بازسازي ساختمان مركز آموزش سازمان فاوا از شهريور ماه سال جاري با يك قرارداد مشاركتي توسط بخش خصوصي آغاز شده و اميد است تا پايان سال به اتمام رسد.

در اين راستا مجيد غلامي، مدير مركز آموزش سازمان فاوا نيز از آموزش‌ هاي الكترونيكي اين مركز در طول اين مدت خبر داد و گفت: با وجود شيوع بيماري كرونا و الزام به تعطيلي مراكز آموزش حضوري، اين مركز تعدادي از دوره هاي خود را به صورت غيرحضوري ارائه داده است.

وي افزود: با توجه به تعطيلي موقت مركز براي بازسازي،  علاقه مندان مي توانند از طريق سامانه شهر يادگيرنده (LCITY.IR) برخي از آموزش هاي مورد نياز خود را به صورت الكترونيكي دريافت نمايند.

شايان ذكر است با اين تغييرات مركز آموزش سازمان به محيطي مناسب براي كار، فعاليت و آموزش جوانان و محلي براي رشد ايده هاي خلاق و شبكه سازي جهت تبديل ايده ها به محصول و خدمت در جهت اهداف شهرداري، سازمان و شهر تبديل خواهد شد.

تاریخ:
1400/08/24
تعداد بازدید:
11
منبع: