سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
مديرعامل سازمان فاوا شهرداري اصفهان: سازمان فاوا رتبه برتر سازمان هاي شهرداري اصفهان را كسب كرد
.

مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان با اعلام اين خبر گفت: اين سازمان در ارزيابي عملكرد انجام شده در 8 ماهه سال جاري موفق به كسب رتبه اول در ميان ساير سازمان هاي شهرداري شد.

سيد حميدرضا ابطحي با اشاره به اهداف اجراي اين ارزيابي، اضافه كرد: اين اقدام در راستاي تأكيد شهردار محترم اصفهان مبني بر تقويت و گسترش ارزيابي و رتبه بندي عملكرد سازمان هاي وابسته و همچنين نيل به اهداف برنامه اصفهان 1400 در بازه زماني فروردين تا آبان ماه 97، به طور رسمي توسط مديريت هماهنگي و نظارت معاونت هماهنگي امور مناطق و سازمان هاي شهرداري اصفهان انجام شد.

وي با اشاره به شاخص هاي اين ارزيابي اظهار كرد: مهمترين شاخص هاي ارزيابي اين دوره شامل تحقق اهداف اختصاصي، پيشرفت طرح ها و پروژه ها، تحقق بودجه، بازپرداخت بدهي ها و وصول مطالبات، دستيابي به توانمندي ويژه، ارائه آمار و اطلاعات و گزارش پرسنلي و جذب مشاركت ها بود كه در اين راستا همكاران سازمان توانستند با تلاش فراوان در مجموع اين سازمان را به رتبه برتر سازمان هاي شهرداري ارتقا دهند.

ابطحي تاكيد كرد: در اين دوره 50 درصد از امتياز به دستيابي اهداف اختصاصي سازمان، پيشرفت طرح ها و پروژه ها و تحقق بودجه اختصاص داشت كه به معني تمركز بيشتر امتيازات به فعاليت هاي اختصاصي سازمان مي باشد.

مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان ضمن عرض تبريك اين موفقيت به مديران، مهندسان و كاركنان اين سازمان گفت: شايسته است كسب اين موفقيت را به دكتر بهروز ارباب شيراني، معاون برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري نيز كه در اين مدت سرپرستي سازمان فاوا را بر عهده داشتند تبريك بگوييم چرا كه بي شك موفقيت هاي صورت گرفته در اين بازه زماني مرهون مديريت موثر و مدبرانه ايشان مي باشد.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد تا با تلاش و مساعي مضاعف در جهت تحقق اهداف شهر هوشمند و خدمت رساني بيشتر به شهروندان اصفهان در آينده گام هاي ارزنده تري برداشته شود.

تاریخ:
1397/10/24
تعداد بازدید:
42
منبع: