سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
معرفي سرپرست معاونت نرم افزار سازمان فاوا شهرداري/تأكيد مدير عامل سازمان بر تمايز در خدمات،جلب رضايت حداكثري شهرداري و وقت شناسي در پروژه ها
.

معرفي سرپرست معاونت نرم افزار سازمان فاوا شهرداري اصفهان
تأكيد مديرعامل سازمان فاوا بر تمايز در ارائه خدمات، جلب رضايت حداكثري شهرداري و وقت شناسي در انجام پروژه ها


در جلسه اي با حضور معاونان، مديران و كارشناسان سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان، محمد صابري به عنوان سرپرست معاونت نرم افزار اين سازمان معرفي شد.

در ابتداي اين جلسه مديرعامل سازمان فاوا در سخناني ضمن تشريح ديدگاه و چشم انداز آينده، بر لزوم توجه به تمايز در ارائه خدمات، جلب رضايت حداكثري شهرداري و وقت شناسي و انجام پروژه ها در كمترين زمان ممكن تأكيد كرد و از تمامي همكاران سازمان خواست تا اين رويه را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

مهندس سيدحميدرضا ابطحي مجدداً بر ضرورت توجه به مشاركت همه جانبه در امور سازمان تاكيد و از كاركنان سازمان فاوا درخواست كرد تا با رعايت اين اصل و همكاري و انسجام بيشتر در جهت تحقق اهداف سازمان و شهرداري گام بردارند.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد تا در آينده با انجام اين امور و ارائه خدمات مطلوب تر به شهر و شهرداري، بتوانيم رضايت شهروندان را بيش از پيش فراهم نموده و در اين راستا گام هاي ارزنده تري برداريم.

در پايان اين جلسه، حكم انتصاب سرپرست معاونت نرم افزار سازمان فاوا از سوي مديرعامل اين سازمان به وي اعطا شد.

شايان ذكر است پيش از اين سيد عزيزاله بني هاشمي، عهده دار مسؤوليت معاونت نرم افزار سازمان بود كه در هفته گذشته از اين سمت استعفا كرد.

تاریخ:
1397/10/29
تعداد بازدید:
99
منبع: