سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
معاون شبكه و مركز داده سازمان فاوا شهرداري: توسعه شبكه شهرداري اصفهان در دستور كار است
.

معاون شبكه و مركز داده سازمان فاوا شهرداري اصفهان گفت: توسعه شبكه شهرداري اصفهان در دستور كار اين سازمان قرار گرفته تا بهره برداري بيشتري از آن انجام شود.

احسان جعفري در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهاركرد: توسعه و ايجاد شبكه شهرداري از سال 82 آغاز و تاكنون به صورت مستمر انجام شده و تمام ساختمان‌هاي شهرداري به اين شبكه متصل شده‌اند و بهره‌برداران شبكه هستند.

وي افزود: در سال 82 اصفهان اولين شهري بود كه اين شبكه را داير كرد، از اين رو مي‌توان گفت اصفهان پيشگام شهرهاي كشور است كه به تمام محل‌هاي مورد نظر شهرداري سرويس‌دهي مي‌كند.

معاون شبكه و مركز داده سازمان فاوا شهرداري اصفهان تصريح كرد: در حال حاضر كليه سيستم‌هاي شهرداري نظير سامانه هاي مالي، پرتال‌هاي شهروندي و... از اين شبكه بهره‌برداري مي‌كنند.

وي با اشاره به مزاياي شبكه مركز داده شهرداري، گفت: اتصال تمام نقاط شهرداري براي انجام كارها و جلوگيري از ترددهايي كه قبلاً ضروري و الزامي بود، از مزاياي اين شبكه به شمار ميرود و ديگر نياز به نامه نگاري‌هاي قديم نيست؛ به همين دليل توسعه شبكه را در دستور كار قرار داديم تا بهره‌برداري بيشتري از آن انجام شود.

جعفري ادامه داد: در حال حاضر شبكه شهرداري در تمام نقاط شهر گسترده شده و روزانه تمام ساختمان‌هاي شهرداري اعم از ساختمان مركزي، مناطق 15 گانه، معاونت‌ها، سازمان‌ها، مديريت ها و واحدهاي زير مجموعه آنها از اين شبكه بهره‌برداري مي‌كنند.

تاریخ:
1397/11/06
تعداد بازدید:
47
منبع: