سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
برگزاري مراسم رونمايي از "سامانه‌ رزرواسيون منازل استيجاري" و "ميز خدمت كاركنان" شهرداري اصفهان
.

در مراسمي با حضور شهردار، ‌معاونين و مديران ارشد شهرداري،‌ اعضاي شوراي اسلامي شهر و ... آيين رونمايي از سامانه رزرواسيون منازل استيجاري و ميز خدمت كاركنان شهرداري اصفهان به دعوت سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ايمنا، شهرداري اصفهان به منظور تسهيل گردشگران و ميهمانان نوروزي جهت رزرو الكترونيكي منازل استيجاري، سامانه رزرو منازل استيجاري را به نشاني Ereserving.com  راه اندازي كرد كه به موازات ارائه خدمات به ميهمانان نوروزي از طريق ستاد اجرايي خدمات سفر شهر اصفهان، امكان رزرو الكترونيكي اماكن و منازل استيجاري و موقت براي مسافران و گردشگران فراهم شود.

ايجاد يك سامانه نرم افزاري مطمئن، پاسخگو و كارآمد به منظور رزرو منازل استيجاري و مراكز اقامت موقت گردشگران ضمن اينكه به گردشگران كمك خواهد كرد تا با كمترين هزينه، محلي مناسب و مطمئن را براي اقامت شبانه در اختيار داشته باشند، باعث خواهد شد كه مالكان نيز با خيال راحت‌تري منازل خود را در اختيار گردشگران قرار داده و در مشاركت در صنعت گردشگري تشويق شوند ضمن اينكه استفاده از يك سامانه مشخص موجب مي شود بر وضعيت اسكان گردشگران نظارت موثرتري شود.

در اين مراسم همچنين از ميز خدمت كاركنان شهرداري اصفهان نيز رونمايي شد. اين سامانه درگاه الكترونيكي واحدي است كه تمامي كاركنان شهرداري از آن خدمات دريافت مي نمايند.

يادآور مي شود سامانه رزرواسيون منازل استيجاري با مشاركت حوزه معاونت خدمات شهري شهرداري و ستاد تسهيلات سفر شهر اصفهان و ميز خدمت كاركنان با همكاري حوزه معاونت برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري اصفهان اجرا و به بهره برداري رسيد.

شايان ذكر است،‌ انجام رونمايي از اين سامانه ها براي اولين بار به صورت الكترونيكي انجام و با استقبال حاضرين مواجه شد.

تاریخ:
1397/12/16
تعداد بازدید:
43
منبع: