سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
مديرعامل سازمان فاوا شهرداري اصفهان خبر داد: پشتيباني از 204 كيلومتر شبكه فيبر نوري توسط سازمان فاوا
.

پشتيباني شبكه شهرداري از مهمترين فعاليت هاي سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان جهت خدمات رساني سريع و بهنگام به شهروندان است.

سيدحميدرضا ابطحي با اعلام اين مطلب گفت: اين سازمان به منظور پيشگيري از هر گونه قطعي ارتباط در شبكه شهرداري، پشتيباني از 204 كيلومتر كانال شبكه فيبر نوري را در سال جاري برعهده دارد كه اين شبكه بنا بر نياز شهرداري در حال توسعه نيز مي باشد.

وي با بيان اينكه تمامي ساختمان هاي معاونت ها، سازمان ها و مناطق پانزده گانه شهرداري اصفهان جهت سرويس دهي مطلوب و ارائه بهتر خدمات به مخاطبان، نيازمند ارتباطات شبكه  داخلي با يكديگر نيز مي باشند، اضافه كرد: بر همين اساس پشتيباني از شبكه ارتباطي145 ساختمان متصل به شبكه شهرداري نيز بر عهده اين سازمان  است.

مديرعامل سازمان فاوا شهرداري اصفهان با اعلام اينكه  ارتباط 75 ساختمان از طريق شبكه فيبر اختصاصي سازمان فاوا و مابقي به وسيله شبكه بيسيم برقرار است، يادآور شد: مديران و كارشناسان اين سازمان علاوه بر رفع سريع قطعي هاي اعلام شده، تمهيداتي را نيز جهت جلوگيري از بروز اختلال در شبكه شهرداري در پيش گرفته اند و در بسيار موارد قبل از قطعي شبكه نسبت به رفع مشكل آن اقدام مي شود.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد تا با ارائه خدمات سريع، مستمر و بهنگام توسط اين سازمان، بتوان گام هاي ارزنده تري جهت خدمت به شهروندان گرانقدر پايتخت فرهنگ و تمدن ايران اسلامي برداشت.

تاریخ:
1398/06/04
تعداد بازدید:
50
منبع: