سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
.
72 نقطه ترافيكي تا پايان سال به شبكه فيبر نوري متصل مي شود
.

سيدحميدرضا ابطحي با اعلام اين خبر گفت: با توجه به خريد و نصب باكس فيبرنوري 72 نقطه ترافيكي و نيز تأمين كابل فيبر نوري و اتمام پروژه كانال‌سازي برق، شبكه، فوندانسيون و هندهول 72 نقطه ترافيكي شهر، اميد است تا پايان سال تعداد نقاط ترافيكي و تقاطع هاي متصل به شبكه فيبر نوري سازمان فاوا شهرداري اصفهان از مرز 220 تقاطع عبور كند.

مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان با اشاره به  نظارت سالانه بر اجراي شبكه اختصاصي فيبرنوري و تقاطع هاي سطح شهر اضافه كرد: حوزه معاونت شبكه و زيرساخت اين سازمان در طي يكسال گذشته طراحي و نظارت كانال سازي فيبرنوري خيابان چهار باغ عباسي را نيز به انجام رسانده است.

وي در ادامه از طراحي شبكه فيبرنوري  داخلي ساختمان هاي باغ پرندگان، ميدان ميوه و تره بار شهرداري در يكسال گذشته خبر داد و افزود: پشتيباني بي وقفه از تجهيزات و تاسيسات مركز داده شهرداري و نيز شبكه فيبر نوري اختصاصي به طول 340 كيلومتر(كابل) از ديگر فعاليت هاي سازمان فاوا در اين مدت بوده است.

بر اساس اين گزارش احسان جعفري، معاون شبكه و مركز داده سازمان فاوا شهرداري نيز  به پشتيباني شبكه داخلي شهرداري شامل 100 ساختمان و 103 لينك بي سيم اشاره كرد و افزود: پشتيباني از شبكه ارتباطي تقاطع هاي فعلي سطح شهر به تعداد 150 نقطه و اينترنت شهرداري مجموعاً با پهناي باند 106 مگابيت بر ثانيه نيز بر عهده اين سازمان است.

وي با اشاره به خريد فايروال لبه اينترنت  و تامين و به روز رساني سيستم مقابله با تهديدات در لايه كاربران (آنتي ويروس) شبكه شهرداري يادآور شد: سازمان فاوا پشتيباني از كليه دستگاه ها و تجهيزات سخت افزاري، دوربين هاي نظارت تصويري، تجهيزات ناوبري اتوبوسراني و خدمات شهري شهرداري و ... به تعداد بيش از 10هزار دستگاه  را نيز عهده دار است.

تاریخ:
1398/07/09
تعداد بازدید:
21
منبع: