سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
كسب مقام سوم تيم تنيس روي ميز شهرداري اصفهان در ششمين دوره مسابقات بانوان كلانشهرهاي كشور
.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري كلانشهر تبريز، ششمين دوره مسابقات تنيس روي ميز بانوان شهرداري‌هاي كلانشهرهاي كشور با معرفي برترين‌ها در بخش تيمي و انفرادي به كار خود پايان داد.

در اين مسابقات كه تيم تنيس روي ميز بانوان  شهرداري اصفهان با حضور  بازيكنان: مهري عباسي(سازمان فاوا)، مهري نقوي و مينا ميناكاري(سازمان فرهنگي-اجتماعي و ورزشي) و نرگس حفيظي(سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني)  به مربيگري  اشرف بلوچي اناركي وسرپرستي بهناز صفاري(شهرداري مركزي)  شركت كرده بود،  تيم‌ اصفهان عنوان سوم را از آن خود كرد و سكوهاي اول و دوم به ترتيب به تهران و مشهد رسيد.

در اين مسابقات همچنين تيم دارت بانوان شهرداري اصفهان نيز به مقام سوم دست يافت و  تيم مشهد و تهران به ترتيب در رده‌هاي اول و دوم قرار گرفتند.

در آيين افتتاحيه اين مسابقات، شهردار تبريز ايجاد و تقويت نشاط اجتماعي و سلامت و شادابي شهروندان  را جزو وظايف اصلي شهرداري ها دانست و افزود: سال گذشته ما بر اساس قانون از تيمداري در بخش ورزش قهرماني منع شديم و اجراي اين بخشنامه موجب شد تا تمركز ما در ورزش، بيشتر روي بخش همگاني باشد.

وي در ادامه با بيان اينكه ما ورزش همگاني و كارمندي و تمام موضوعاتي كه منجر به نشاط جامعه و سلامت و شادابي شهروندان باشد را جزو وظايف اصلي شهرداري ها مي دانيم، يادآور شد: برگزاري مسابقات ورزشي يكي از بهترين روش هاي تقويت توان كاركنان شهرداري است و من از برگزاركنندگان اين مسابقات تشكر مي كنم.

گفتني است ششمين دوره مسابقات دارت و تنيس روي ميز بانوان كارمند شهرداري‌هاي كلانشهرهاي كشور با حضور تيم‌هاي مشهد مقدس، تهران، يزد، همدان، اصفهان و تبريز، از 27 تا 29 آبان به ميزباني شهرداري كلانشهر تبريز برگزار شد.

 روابط عمومي سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان، كسب اين افتخار را به مربيان، سرپرستان و بازيكنان تيم، به ويژه سركار خانم عباسي، همكار اين سازمان تبريك عرض مي نمايد.
تاریخ:
1398/09/11
تعداد بازدید:
39
منبع: