سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
مديرعامل سازمان فاوا شهرداري اصفهان خبر داد: برگزاري آنلاين دوره هاي مركز آموزش سازمان در سال جاري
.

مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان با اعلام اين خبر گفت: با توجه به  بحران به وجود آمده به واسطه شيوع ويروس كوييد19 و در راستاي دستورالعمل هاي ابلاغ شده مبني بر عدم برگزاري دوره هاي آموزشي به صورت حضوري در جهت حفظ سلامت شهروندان، مركز آموزش اين سازمان از ابتداي اين بحران تا كنون دوره هاي آموزشي خود را  به صورت آنلاين و غير حضوري برگزار نموده و اين روند تا پايان محدوديت هاي اعلام شده، ادامه خواهد داشت.

سيد حميدرضا ابطحي با بيان اينكه در سال گذشته بالغ بر243 دوره آموزشي در اين مركز برگزار شده است، يادآور شد: اين دوره ها در گروه هاي پايه- عمومي و تخصصي در حوزه هاي مختلف GIS، آمار، انيميشن، برق، پايه و سيستم عامل، حسابداري، خدمات دولت الكترونيكي، شبكه، عمران، فناوري اطلاعات، گرافيك، گروه تحليل و برنامه نويسي، مدل سازي، مديريت، معماري، مكانيك، كودكان، نوجوانان و... برگزار شده است.

وي از طراحي برنامه‌هايي به منظور افزايش جذب علاقه مندان و افزايش دانش حرفه اي كاركنان شهرداري خبر داد و بيان كرد: در سال گذشته بيش از 68000 نفر ساعت آموزشي برگزار شده كه حدود 4500 نفرساعت آموزشي معادل 7درصد مربوط به آموزش ضمن خدمت همكاران شهرداري اصفهان و مابقي مربوط به ساير دوره ها بوده است.

در اين زمينه مجيد غلامي، مدير مركز آموزش سازمان فاوا نيز با اشاره به رسالت اين مركز در ارائه آموزش هاي عمومي و تخصصي، از تدوين برنامه اي براي غير حضوري نمودن دوره ها با اهداف افزايش سلامتي مخاطبين و همچنين كاهش تردد در سطح جامعه خبر داد كه با توجه به عدم امكان برگزاري دوره هاي آموزشي حضوري در شرايط كنوني كشور در حال اجرا مي باشد.

وي با معرفي سامانه "شهر يادگيرنده" به نشاني الكترونيكي LCITY.ir  ابزار اميدواري كرد تا اين سامانه بتواند علاوه بر علاقه‌مندان، به آموزشگاه ها، مدرسين و مجامع تخصصي براي ارايه محتواهاي خود به شهروندان، ارايه خدمت نمايد.

مدير مركز آموزش سازمان فاوا شهرداري اصفهان در پايان ضمن دعوت از تمامي فعالان اين حوزه و نيز سازمان ها و نهادهاي نيازمند به خدمات آموزشي تصريح كرد: علاقه مندان به همكاري با اين مركز مي توانند با مراجعه به سامانه فوق گزينه همكاري را انتخاب و فرم مربوط را تكميل نموده و يا براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 32228787 و 32228788 تماس حاصل نمايند.

شايان ذكر است سامانه  شهريادگيرنده از جمله سامانه هايي در شهرداري اصفهان است كه با استفاده از توان شركت هاي دانش بنيان داخلي و جلب مشاركت شركت پيشرو پرداز سي پل  تهيه و جهت آموزش هاي غير حضوري آنلاين و آفلاين  در اواخر بهمن ماه سال گذشته با حضور شهردار، اعضاي شوراي اسلامي شهر و تني چند از معاونين و مديران ارشد شهرداري به صورت رسمي رونمايي شد .

تاریخ:
1399/02/13
تعداد بازدید:
30
منبع: