سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
در آستانه سال نو انجام شد:
ديدار صميمانه معاون برنامه ريزي شهرداري اصفهان با كاركنان سازمان فاوا و تجليل از همكاران بازنشسته
در آستانه سال نو انجام شد:

در آخرين روز اداري سال 1399، معاون برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري اصفهان، با حضور در حوزه ها و بخش هاي مختلف اين سازمان، با معاونان، مديران، مسئولان، كارشناسان و كاركنان اين سازمان ديدار و گفتگو كرد.

دكتر عليرضا صادقيان در گفتگو با همكاران سازمان فاوا، ضمن قدرداني از پروژه هاي اجرا شده؛ نظرات، پيشنهادها، ديدگاه‌ها و صحبت‌هاي كاركنان حاضر در حوزه هاي معاونت نرم افزار، شبكه و مركز داده، و مالي، پشتيباني و منابع انساني، همچنين مديريت‌هاي اطلاعات مكاني، طرح و برنامه و مركز آموزش و نيز مسئولان حراست، بازرسي، روابط عمومي و دفتر مديرعامل سازمان را دريافت نمود.

 

در اين ديدار كه حدود 3 ساعت به طول انجاميد، رئيس هيات مديره سازمان فاوا ضمن ابراز خرسندي از اقدامات صورت گرفته در طول يكسال گذشته، فرارسيدن اعياد ماه مبارك شعبان و تقارن آن با عيد نورز و سال جديد را تبريك گفت و  ابراز اميدواري كرد تا با تلاش و همكاري بيشتر كاركنان اين سازمان، در سال آينده شاهد رشد و شكوفايي بيشتري درعرصه فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان و حركت هرچه بيشتر به سمت درآمدزايي باشيم.

 

دكتر صادقيان همچنين در مراسم تجليل از همكاران بازنشسته سازمان فاوا  حضور يافت و ضمن قدرداني ويژه از زحمات ايشان، بازنشستگي را نه تنها پايان فعاليت اجتماعي بازنشستگان ندانست بلكه آن را فصل جديدي در زندگي آنها عنوان و ابراز اميدواري كرد تا ادامه زندگي تمامي همكاران بازنشسته توأم با سلامتي و موفقيت باشد.

در پايان اين برنامه از خانم ها نوشين رادهوش و زهرا خضرايي و آقايان اكبر كاظمي، عباس يزدخواستي و محمدرضا مرتهب كه اخيراً به افتخار بازنشستگي نائل آمده بودند تجليل شد.

تاریخ:
1399/12/29
تعداد بازدید:
47
منبع: